MetalGate Records News

Nebo alespoň taková je naše idea. Věc se má totiž tak: čas oponou trhl, a tak kromě MG CDF slaví příští rok i MetalGate deset let své existence. A vzhledem k tomu, že jsme především label, rozhodli jsme se toto naše jubileum pojmout ve vydavatelském duchu.

Vážení přátelé, další díl našeho zpravodajství stran chystané nové desky "Brownfields" kladenského industrial black metalového tandemu Gorgonea Prima je tady. Minule jsme probrali vizualizaci celé záležitosti, což znamená, že dalším bodem naší agendy je hudební ochutnávka...

Vážení přátelé, společenská rubrika je zpátky, jelikož bychom vám rádi představili náš další vydavatelský projekt pro druhou polovinu letošního roku. Tentokráte jsme spojili síly s populární brněnskou symphonic metalovou hydrou Arch Of Hell, která se loni opět přihlásila o slovo vydáním své druhé studiové desky "Freakshow".

Vážení přátelé, vítejte u dalšího dílu našeho zpravodajství stran chystané nové desky "Brownfields" kladenského industrial black metalového tandemu Gorgonea Prima. Dnes tu pro vás máme hned několik věcí:

Vážení přátelé, máme tu další díl našeho zpravodajství stran připravované nové desky "Brownfields" kladneského industrial black metalového tandemu Gorgonea Prima. Dnes navštívíme studio Riversound a podíváme se, jak vlastně album vznikalo.

Krátce ze společenské rubriky: včera, tedy 26.9.2017, se v podvečerních hodinách sešli na Kladně zástupci MetalGate Records a industrial black metalové kapely Gorgonea Prima, a společně podepsali smlouvu na nové album "Brownfields", které vyjde již příští měsíc.