MetalGate Records News

Vážení přátelé, konec čekání! Dnes totiž oficiálně vychází závěrečné sólové album "Než zemřu" Velkého Mága BigBosse a jeho ansámblu BigBoss Band, a to ve formátu digipack! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Dobrý večer vážení přátelé, jak jsme slíbili, dnes oficiálně vychází čtvrtá studiová deska "Øakvyl" lovecraftovského post-rockového uskupení Postcards From Arkham, a to ve formátu digipack! Objednávejte na MetalGate e-shop

Vážení přátelé, naše zpravodajství stran chystané závěrečné sólové desky "Než zemřu" Velkého Mága BigBosse a jeho ansámblu BigBoss Band taktéž vstupuje do cílové rovinky, a tedy i v tomto případě tu pro vás máme hudební ukázku!

Vážení přátelé, vzhledem k tomu, že už v neděli začíná advent, nastal opět ten čas řešit vánoční dárky. A to znamená, že se na MetalGate e-shop opět vrací Killer X-Mas, tedy Velká vánoční zabíjačka, která vám letos, kromě titulů z produkce našeho vydavatelství a nových akvizic, nabídne i unikátní sortiment!

Vážení přátelé, naše zpravodajství vám přináší další listování v chystaném českém vydání artové publikace "Masterpieces 2018" od anglického vydavatelství Heavy Music Artwork! Dnes nahlédneme do závěrečných dvou galerií.

Vážení přátelé, máme tu další díl našeho zpravodajství stran chystané závěrečné sólové desky "Než zemřu" Velkého Mága BigBosse a jeho ansámblu BigBoss Band. Dnes pro vás máme hned několik věcí.