MetalGate Records News

Vážení přátelé, vítejte u dalšího dílu našeho zpravodajství stran chystaného debutu "Uv'Derekh" domácího post black/shoegaze uskupení DÆRRWIN, jehož vydání nás/vás čeká již příští týden! Vznik alba jsme probrali, taktéž jeho obsahovou a vizuální stránku, takže jak jistě tušíte, na řadě je hudební ukázka.

Vážení přátelé, je tady další díl našeho zpravodajství stran připravované debutové desky "Uv'Derekh" domácího post-black/shoegaze uskupení DÆRRWIN! Minule jsme se podívali blíže na genezi a obsahovou stránku tohoto alba, takže dnes přichází řada na jeho vizuální pojetí

Vážení přátelé, vítejte u druhého dílu našeho zpravodajství stran chystané debutové desky "Uv'Derekh" domácí post-black/shoegaze hordy DÆRRWIN! Minule jsme vám přinesli momentky z podpisu smlouvy, prezentovali název alba a termín jeho vydání. Dnes přinášíme první z pohledů takzvaně pod pokličku...

Vážení přátelé, první album z našeho jubilejního edičního plánu je venku, takže se můžeme směle pustit do toho dalšího, které zároveň znamená expanzi naší stáje, a to o post-black/shoegaze formaci DÆRRWIN, novou krev domácí metalové alternativy!

Vážení přátelé, naše stájová melodic black metalová horda Desire for Sorrow má nový venku nový videoklip ke skladbě "Resentful Sun" z aktuální fošny "Visions". Takže šup shlédnout! 

Vážení přátelé, dnes oficiálně vychází nové řadové album "Sinister Species" hronovské death metalové stálice Tortharry a to ve formátu digipak! Objednávejte na MetalGate e-shop!