MetalGate Records News

Vážení přátelé, českému překladu prvních dvou dílů blackmetalové ságy z pera Dayala Pattersona se z vaší strany dostalo takovému zájmu, že po prvotním nákladu se doslova zaprášilo, což nás velice těší a děkujeme za vaši podporu! Zároveň jsme dali do procesu dotisk pro ty, na které se nedostalo, čili žádné obavy, oba tituly budou v dohledné době opět skladem.

Vážení přátelé, hlásí se vám opět naše "talks" série, a to se závěrečným dílem rozpravy s Dayalem Pattersonem, autorem čtyřdílné ságy o historii black metalu, jejíž první dva svazky vyšly letos v květnu v českém překladu. Vítejte!

Vážení přátelé, minulý týden jsme do světa vypustili jubilejní desátou fošnu "Altars of Ignorance" domácí deathmetalové stálice Tortharry, kterou kapela navíc oslavila úctyhodných 30 let na scéně, no a jak to v poslední době u našich vydání bývá, ani tentokráte nám to nedalo, abychom s Tortharry nedali řeč právě na tato aktuální témata. Vítejte tedy u dalšího dílu našich "talks". Přejeme příjemné počtení! 

Vážení přátelé, dnes jistě potěšíme všechny, kteří holdují poctivému death metalu, jelikož právě dnes vychází jubilejní 10. řadová deska "Altars of Ignorance" domácí žánrové stálice Tortharry, a to ve formátu digipack! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, knihy "Black Metal: Evoluce kultu" a "Black Metal: Předehra ke kultu", tedy první dva díly exkurze do blackmetalového zásvětí z pera anglického spisovatele a publicisty Dayala Pattersona, jsou zdárně venku (a těší se vašemu velkému zájmu, z čehož máme velikou radost), nicméně tím celá věc zdaleka nekončí. V dlouhodobějším horizontu nás samozřejmě čeká vydání zbývajících dvou dílů, v tom aktuálním pak zbytek debaty nad dílem z autorova pohledu.

Vážení přátelé, o víkendu proběhlo vyhlášení ankety tvrděrockových publicistů Ceny Břitva za rok 2020 a z výsledků máme rozhodně radost!