MetalGate Records News

Vážení přátelé, máme tu třetí díl našeho zpravodajství stran chystaného českého vydání knihy "Choosing Death: Nepravděpodobná historie death metalu & grindcoru" z pera Alberta Mudriana, šéfredaktora prestižního amerického metalového magazínu Decibel. Dnes nás čeká vizuální pojetí knihy a něco více k jejímu obsahu.

Vážení přátelé, vítejte u druhého dílu našeho zpravodajství stran chystaného českého vydání knihy „Choosing Death: Nepravděpodobná historie death metalu & grindcoru“ z pera Alberta Mudriana, šéfredaktora prestižního amerického metalového magazínu Decibel. A právě osobu autora si dnes představíme blíže.

Vážení přátelé, což takhle další literaturu? Svoji kroniku totiž nemá jen black metal, ale i jeho dva neméně extrémní sourozenci. Dalším zářezem v našem letošním edičním plánu, konkrétně pro měsíc duben, tak bude „Choosing Death: Nepravděpodobná historie death metalu & grindcoru“, jejímž autorem je Albert Mudrian, šéfredaktor prestižního amerického metalového magazínu Decibel!

Vážení přátelé, kronika Černého kovu je zase o něco bohatší. Dnes totiž oficiálně vychází české vydání čtvrtého, a zatím posledního, dílu blackmetalové ságy z pera anglického spisovatele a publicisty Dayala Pattersona! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, je tady třetí díl našeho zpravodajství stran chystaného českého vydání čtvrtého dílu blackmetalové série z pera Dayala Pattersona "Do propasti". Minule jsme, krom jiného, přinesli výčet jednotlivých kapitol, dnes na to navážeme a jednu z nich si dáme jako ukázku!  

Vážení přátelé, vítejte u druhého dílu našeho zpravodajství stran chystaného českého vydání čtvrtého dílu blackmetalové série z pera Dayala Pattersona "Do propasti". Dnes nás čeká vizuální pojetí knihy a něco více k jejímu obsahu.