MetalGate Records News

Vážení přátelé, je tady třetí díl našeho zpravodajství stran chystané neoficiální biografie heavymetalové legendy Ronnieho Jamese Dia z pera amerického spisovatele Jamese Curla. Dnes tu pro vás máme jednak něco k vizuálnímu zpracování knihy, a jednak něco k jejímu obsahu.

Vážení přátelé, vítáme vás u druhého dílu zpravodajství stran knihy „Ronnie James Dio: Životopis heavymetalové ikony“, jejíž vydání se nezadržitelně blíží. A abychom to brali postupně, v dnešním zastavení si představíme autora této publikace, amerického spisovatele Jamese Curla. Pojďme se tedy o tomto pánovi dozvědět něco víc.

Vážení přátelé, vítejte u dalšího zářezu v edičním plánu našeho vydavatelství pro letošní rok. Vracíme se opět na literární frontu, takže by měli zbystřit nejen všichni čtenáři, ale zároveň i fanoušci klasického heavy metalu, jelikož naše další publikace, na kterou se můžete těšit ke konci října, je věnovaná jedné z čelních osobností právě tohoto žánru.

Vážení přátelé, jedna čerstvá novinka z naší vydavatelské stáje: Pražský post-metal/doomový kvintet The Corona Lanternnový singl! Skladba se jmenuje "Tam nahoru" a jejím prostřednictvím se kapela tři čtvrtiny roku po vydání svého druhého umrlčího opusu "Certa Omnibus Hora" vrací zpět do známých, kalně temných vod, aby se pokusili přeformovat původní skladbu „Up the Last Hill“ do mateřské češtiny.

Vážení přátelé, minulý týden vyvrhlo samo peklo na svět vinylovou edici druhého studiového opusu "Arcizlo" jihočeského blackmetalového triumvirátu NĀV, a tudíž nesmí chybět další díl našich "talks" věnovaný právě této vycházející hvězdě domácího blacku a její tvorbě. Samozřejmě aktuální vydání "Arcizla" není jediné téma, na které došlo. Přejeme příjemné počtení! 

Vážení přátelé, pro všechny zplozence domácí blackmetalové scény a sběratele vinylových vydání přináší dnešní soumrak oficiální vydání LP edice druhého studiového opusu "Arcizlo" jihočeského triumvirátu NĀV, a to hned ve dvou barevných provedeních - oxblood červené a klasické černé! Objednávejte na MetalGate e-shop!