MetalGate Records News

Vážení přátelé, je tady další díl našeho zpravodajství stran chystané nové desky "Flame of Rebellion" domácí death/black metalové hordy Purnama, ve kterém změníme úhel pohledu a podíváme se na vizuální provedení této desky.

Vážení přátelé, vítejte u pokračování našeho zpravodajství stran chystané nové desky "Flame of Rebellion" domácí death/black metalové hordy Purnama, konkrétně u druhé části pohledu do zákulisí vzniku tohoto alba.

Vážení přátelé, vítejte u druhého dílu našeho zpravodajství stran chystané nové desky "Flame of Rebellion" domácí death/black metalové hordy Purnama. Jak tomu bývá, tento segment je věnován pohledu do zákulisí vzniku desky jako takové. Nejinak tomu bude i v tomto případě, ovšem s tím rozdílem, že studioreporty tu máme hned dva.

Vážení přátelé, nový rok nám sice ještě nezačal, nicméně na hudební frontě tu máme čerstvé zprávy, které prostě nepočkají. Náš ediční plán pro rok 2020 otevřeme již ve druhé polovině ledna, a to pěkně zostra.

Vážení přátelé, než se všichni naplno vrhnete do víru Vánoc, rádi bychom vám za celý MetalGate popřáli klidné svátky, bohatou nadílku, solidní trávení, a jen to nejlepší do nového roku 2020!

Vážení přátelé, ani koncem letošního roku nechyběla na rádiu Metal Heart naše relace "Nářez od MetalGate", tudíž nám dovolte připomenout vám poslední dva díly, pokud vám tyto náhodou utekly.