MetalGate Records News

Vážení přátelé, ani v září nechyběl další díl rozhlasové relace Nářez od MetalGate, kterou pro vás pácháme ve spolupráci s rádiem Metal Heart. Tentokráte jsme poprvé zamířili mimo naši produkci a nabídli vám k poslechu aktuální novinku "Fire & Shade" pražské blackened metalové úderky Nocturnal Pestilence!

Skvělé zprávy pro všechny fanoušky českobudějovické smečky DUSTBORN a taktéž pro všechny příznivce symfonického black/death metalu. Dnes totiž oficiálně vychází, ve formátu jewel case, debutové album "Dethroned" tohoto uskupení, servírující osm fláků zmíněného extrémního mixu s melodickými vyhrávkami! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, jak jsme slíbili, máme tu pro vás v rámci našeho zpravodajství stran chystané debutové desky "Dethroned" domácího symphonic blackened death metalového uskupení DUSTBORN druhou hudební ukázku!

Vážení přátelé, naše zpravodajství stran chystaného debutu „Dethroned“ českobudějovického symphonic blackened death metalového uskupení DUSTBORN se pozvolna blíží do finále, což znamená, že tu pro vás máme hudební ukázku!

Vážení přátelé, vítejte u třetího dílu našeho zpravodajství stran chystané debutové desky "Dethroned" českobudějovického symphonic blackened death metalového uskupení DUSTBORN. Dnes je na pořadu dne vizuální pojetí alba a další novinky k tomu.

Vážení přátelé, když jsme nedávno anoncovali, že první várka titulů z produkce MetalGate Records je nyní k dispozici i digitálně, zmínili jsme, že se na tyto podíváme blíže. Dnes se tedy do toho pustíme, a začneme hezky popořadě prvním titulem na našem seznamu, tedy albem "Toxin" pražských MINORITY SOUND!