MetalGate Records News

Vážení přátelé, vítejte u dalšího dílu zpravodajství stran chystané nové desky "Sinister Species" domácí death metalové stálice Tortharry, která vyjde v polovině ledna 2018. Dnes poněkud pozměníme obvyklou sekvenci našeho zpravodajství a vrhneme se rovnou na několik záležitostí:

Vážení přátelé, ediční plán pro letošek jsme sice uzavřeli, avšak jelikož metal nikdy nespí (dalo by se říci), rovnou otevřeme plán na rok příští, náš jubilejní. Jeho prvním zářezem bude nová deska hronovské death metalové stálice a naší stájové kapely Tortharry

Vážení přátelé a příznivci české metalové historie obzvlášť, dočkali jste se. Dnes oficiálně vychází "Kniha kovu II", tedy pokračování sondy do dějin českého metalu, jejímž autorem je opět Václav Votruba! Ponořte se do vývoje doom metalu a grindcoru v Čechách a na Moravě a objednejte si svůj výtisk na MetalGate e-shop.

Vážení přátelé, náš ediční pro letošek jde do finále, jelikož po dvou nedávno vydaných titulech zbývá ke zdárnému splnění už jen jeden, a to druhý díl sondy do dějin české metalové scény, tedy "Kniha kovu II". Tato se na vás chystá už příští měsíc, takže opět pokročíme v našem zpravodajství stran této záležitosti, abyste byli takzvaně v obraze.

Vážení přátelé, a zvláště fanoušci brněnské symphonic metalové hydry Arch Of Hell, chtěli jste to, tak tady máte. Dnes oficiálně vychází reedice debutové alba "One Day" ve formátu digipak s novým zvukem, novou vizualizací a novou bonusovou skladbou! Objednávejte nyní na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, je tady další díl našeho zpravodajství stran chystaného pokračování sondy do dějin českého metalu, tedy "Knihy kovu II", kterým se zároveň vrací i naše nepravidelné vysílání audiovizuálních podivností MetalGate VisionTele!