Vážení přátelé, ačkoliv jsme původně avizovali, že další díly našeho zpravodajství stran připravované nové desky "Cygnus Oddyssey" pražského dark progressive experimental metalového projektu Demimonde budou pokračovat až po prázdninách, nakonec jsme se rozhodli to nezdržovat a dále vás nenapínat... 

...i proto, že album vyjde dříve než bylo plánováno a to již v polovině srpna!

Takže tu máme další díl, ve kterém vám přinášíme přebal "Cygnus Oddyssey"! Tento pochází z pera Daniely "Dahlien" Neumanové (Dahlien Design), kterou jinak můžete potkat za mikrofonem v kapelách Keep On Rotting, The Corona Lantern a Diligence. Doufáme, že se vám frontcover líbí minimálně stejně tak, jako nám.

 

Jak si můžete všimnout, z velikosti přebalu je patrno, že "Cygnus Oddyssey" bude mít na CD poněkud atypický formát, a to díky komiksu, který je nedílnou součástí alba. Na tento se podíváme v příští relaci (pro připomenutí se podívejte na aktuální tiskovou zprávu zde).

To není ale vše! Dále tu pro vás máme tracklist alba, který se sestává z následujících osmi pecek:

The Final Destiny / The Generation Ship / Event Horizon / Te Kore / Data Breed / Singularity / Laval Formation / Dark Matter

No a když už jsme u tracklistu, tak na závěr vám ještě prozradíme, že "Cygnus Oddyssey" nabízí hned tři různá pořadí, ve kterých si skladby lze poslechnout - klasické, akcelerované a příběhové - a je zcela na vás, jaké si vyberete.

Tak enjoy a více zase příště! A nezapomeňte, že "Cygnus Oddyssey" bude k dostání exkluzivně již na 21. ročníku festivalu Brutal Assault!