Vážení přátelé, dlouhé čekání je u konce. Moravská cyber metalová smečka LIVEEVIL přichází s novým studiovým albem jménem "Black Tracks", které vyjde u MetalGate Records začátkem března 2016!

Z produkčního hlediska má nová deska značnou přidanou hodnotu a mezinárodní přesah. Práce na albu započaly v Praze v Soundevice studiu Borise Carloffa, kde proběhly první náběry. Následně se produkce přesunula do Finska, nejprve do helsinského Nosturi, kde se dokončilo nahrávání, pak do studia SN-Audio Jyväskylä, které si vzalo na starosti mix, a nakonec do Chartmakers Studios, kde se o výsledný mastering postaral Mr. Svante, který má za sebou spolupráci s ikonickými kapelami jako Rammstein či Volbeat. A aby toho nebylo málo, celkovou produkci „Black Tracks“ si vzal na starosti Kärtsy Hatakka, zpěvák a baskytarista finských Waltari, který na albu rovněž hostuje.

Z takového výčtu je zcela jasné, že tohle metalové disko bude mít pořádné grády!

Dneškem tedy startuje naše obvyklé zpravodajství, v rámci kterého si přiblížíme genezi tohoto titulu. Na úvod si dáme jako obvykle nějaké to papírování, tedy dokumentární foto z podpisu smlouvy, které naleznete v následující galerii.

Příště se podíváme do zákulisí nahrávání.

Více o "Black Tracks" se dozvíte též v aktuální tiskové zprávě, kterou najdete zde.

Takže zůstaňte na příjmu!