Pouze necelý měsíc nás dělí od vydání druhé studiové desky "ÆØN5" lovecraftovského post-rockového projektu POSTCARDS FROM ARKHAM, a tudíž je na čase pokračovat v našem zpravodajství.

A vzhledem k tomu, že se v tomto odehrála takzvaně technologická přestávka, není lepší způsob, jak navázat, než připomenutím toho, co se kolem "ÆØN5" zatím odehrálo.

Za tímto účelem vám tedy přinášíme dokumentární snímek, který právě shrnuje dosavadní vývoj, a ve kterém se mimo jiné dozvíte:

  • Že album vznikalo jednak v MetalGate studiu, kde se nahrály veškeré nástroje a rovněž zde proběhl mix a mastering, a jednak v GM studiu, kde se točily veškeré vokální party za účasti iwoshe a Lenky Machové z Ador Dorath.
  • Že ke skladbě "Aeon Echoes" vznikl v režii Martina Ferka úžasný videoklip, který kombinuje téma Alenky v Říši divů, s estetikou Tima Burtona a motivy H. P. Lovecrafta.
  • Že album vychází 30.9.2015 u MetalGate Records ve formátu digibook a je možné si ho předobjednat na MetalGate e-shop i ve speciální edici, která obsahuje unikátní bonusy.
  • Že se POSTCARDS FROM ARKHAM vrací na podia a to v nové sestavě, která si odbyla svoji premiéru na jubilejním 20. ročníku festivalu Brutal Assault.
  • Že moravské lesy jsou vážně poetické místo, kde je radost si posedět.

 

Tak enjoy a příště načneme vizuální stránku alba.