Vážení přátelé, před nějakou dobou jsme avizovali, že jsme v našem jubilejním edičním plánu dospěli ke dvojici titulů, které svým charakterem budou poněkud netradiční v porovnání s tím, co normálně vydáváme. První titul z této dvojice je venku, takže je čas se takzvaně podívat na zoubek tomu druhému...

...kterým je nové album "SPIRIT" lovecraftovského post-rockového projektu Postcards From Arkham!

A čím se bude tento kousek vymykat? Tím, že je celý akustický! Pokud POSTCARDS FROM ARKHAM sledujete trochu blíže, jistě vám neuniklo, že čas od času tato kapela odehraje několik speciálních unplugged koncertů, ať už v klubech nebo klidně i kdekoliv venku, na kterých zní právě akustické předělávky jejich klasického repertoáru. A právě tyto, tzn. vybrané skladby z všech třech předchozích desek ("Oceanize", "ÆØN5" a "Manta"), se nyní PfA rozhodli zaznamenat pro budoucí generace a MetalGate bude samozřejmě přitom. Takže po elektronice se vrháme i na dark folk, na který se vy můžete těšit příští měsíc!

Do té doby tu bude naše obligátní zpravodajství, které vám přinese všechny podstatné informace, a které dnes odstartujeme jako obvykle momentkami z podpisu smlouvy (i když tentokráte poněkud neobvyklého).

Celou galerii najdete zde.

Tak enjoy a více zase příště!