MetalGate Studio News

Nedávno jsme vám přinesli report z natáčení nového EP "Across the Ocean" vsetínského akustického dua Longer Effect u nás ve studiu. Dnes si dáme pokračování, jelikož zmíněné EP je venku a vy si tak můžete poslechnout výsledek snah všech zúčastněných.

Je opět čas se podívat, co nového se děje u nás v MetalGate studiu. Dnes zase jednou změníme žánr a místo metalu si dáme klasickou kytarovku, jelikož jsme nedávno hostili vsetínské akustické duo Longer Effect, které u nás nahrálo své nové EP "Across the Ocean".

Když už jsme byli u těch studioreportů, tak si dáme ještě jeden. Na podzim 2015 k nám do studia totiž zavítala metalová banda POWER 5, která u nás natočila své aktuální album "Talisman"! A právě tehdy vznikl tento report.

Nový rok sotva začal a v MetalGate studiu se už opět pilně nahrává. Znovu k nám zavítal Marek "Frodys" Pytlik, kterému se u nás natolik zalíbilo, že k nám přišel nahrát nové songy tentokráte se svým druhým projektem Awrizis.

Jen co jsme se rozloučili s Return To Innocence, tak se u nás v MetalGate studiu objevila další návštěva a to českobudějovická melodic black metalová smečka Desire for Sorrow, která svoji nahrávací frekvenci vyhrála v rámci pátého ročníku soutěže kapel MetalGate Massacre.

Další smečkou, která se stavila ke konci minulého roku v našem vsetínském MetalGate studiu, byla domácí symphonic metalová stálice Return To Innocence, která u nás nahrála svůj nový singl!