Vážení přátelé, ještě jednou přejeme vše nejlepší v novém roce a doufáme, že jste do něj vstoupili ve velkém stylu, ale s minimálními následky. Než se pustíme do aktuálních záležitostí, je tu několik věcí, které se udály ke konci minulého roku a do našeho zpravodajství se tak už nevešly. Rozhodně by ale neměly uniknout vaší pozornosti. Tak se do toho pustíme:

Druhá polovina prosince přinesla hned dva nové klipy od našich stájových kapel, takže pokud jste ani jeden z nich ještě neviděli, je třeba to promptně napravit!

Ten první je od Tortharry, kteří do audiovizuální podoby přenesli song "Odd Man Out" z aktuální fošny "Sinister Species". Stejně jako v případě předchozího klipu "Without a Break" se i tentokráte ujal režie Marek "Frodys" Pytlik.

 

A vzhledem k tomu, že jeden klip nestačí připravil si Frodys na prosinec ještě jeden, a to pro svůj lovecraftovský projekt Postcards From Arkham. Konkrétně se jedná o skladbu "Leviathan" ze zatím poslední studiové desky "MANTA"


Prosinec dále přinesl všemožné žebříčky těch nejlepších alb za loňský rok a k naší velké radosti se na tyto dostaly i některé naše tituly.

Například zin Headbangers Lationamerica přinesl seznam 100 nejlepších blackových alb ve 2018, kde na krásném 31. místě najdete debutové album "Uv'Derekh" post-blackových DÆRRWIN

 

Do výběru nizozemského metalového YouTube kanálu InfidelAmsterdam se pak dostali NAHUM se svojí aktuální deskou "Within Destruction"

 

Konec hlášení. Enjoy!