Vážení přátelé, máme tu prosinec, což znamená, že se rapidně blíží vydání závěrečných titulů našeho jubilejního edičního plánu. Takže nebudeme otálet a opět popojedeme v našem zpravodajství stran jednoho z nich, a to chystaného vzpomínkového alba "Retrorgy" domácí grindové legendy ISACAARUM.

Minule jsme probírali vizualizaci celé záležitosti, což znamená, že nyní je na řadě hudební ukázka! Konkrétně si dáme zvrácenost číslo šest "Arts Of Farts", kterou vám přinášíme jakožto lyrics video, což má své velmi signifikantní opodstatnění.

Patříte-li mezi domácí grindové pamětníky, jistě víte, že původní verzi "Arts Of Farts" najdete na albu "Curbed" z roku 2000. A pokud sledujete naše zpravodajství, taktéž vám jistě neuniknul poznatek, že právě "Curbed" texty zrovna moc neoplývalo (že je ve skladbách přítomen vokál ještě neznamená, že se tam zpívá něco smysluplného). Když tedy začalo vznikat "Retrorgy" a raný materiál se znovu nahrával, rozhodl se maestro Chymus chybějící texty dopsat.

Takže právě proto lyrics video, v jehož rámci tak můžete nasát nejen novou zvukovou úpravu, ale vůbec poprvé také obsahový rozměr (pro jehož plný prožitek doporučujeme větší množství luštěnin)!

Apropos, pokud vás po minulém díle zajímá, jak vlastně vypadá taneční forma Butō, pak kromě textu sledujte i to, co se děje kolem.

 

 

Tak enjoy a více zase příště!