Vážení přátelé, dnes pro vás máme ještě jednu novinku, a to pokračování našeho zpravodajství stran chystané vzpomínkové desky "Retrorgy" domácí grindové legendy ISACAARUM, která vám již příští měsíc nabídne znovu nahraný materiál z let 1999 až 2001.

V dnešním díle vám přinášíme přebal tohoto alba, který zdobí fotografie, zachycující jeden z momentů představení "Umusuna: Memories Before History" japonské taneční skupiny Sankai Juku, která se specializuje na Butō, což je druh performativního tance, jenž vznikl v Japonsku po Druhé světové válce.

Autorem fotografie je Jack Vartoogian, který již více než 50 let dokumentuje nejrůznější umělce napříč žánry a formami, těmi největšími hvězdami počínaje, těmi nejobskurnějšími performery konče.

A když už jsme u vizualizace "Retrorgy", tak ještě dodejme, že celkový grafický koncept alba si vzal na starost sám maestro Chymus (kdo taky jiný). Tak jak se vám líbí?


Dále tu máme ještě tracklist celé záležitosti, který se sestává z následujících devíti perverzí:

XXX-Rapist & Goregasm / Bitchbrigade / Integrated Vulva Hacker / Mao-Sochism / Cumshot Combat / Arts of Farts / Teenage Cunt Powerplay / Vagina Panzerfaust / Clyster Squad

A koho by zajímalo něco více o "Retrorgy", může zabrousit na aktuální tiskovou zprávu zde.

Tak enjoy a více zase příště!