Vážení přátelé, pokud jste byli na letošním Obscene Extreme, nebo alespoň sledovali dění kolem něj, jistě vám nemusíme připomínat, že právě tam vstala z mrtvých legenda domácího grindu - ISACAARUM...

...aby v částečné sestavě z roku 2000, tedy ve složení Chymus, Vlakin (Ingrowing), Bambus a nově Ferenc (Antigod), zavzpomínala na svou ranou tvorbu z alb "Curbed" a "Cunt Hackers".

No a když už se takováto jedinečná událost odehrála, byla by škoda, aby opět zmizela z propadlišti dějin. Takže přišel ke slovu krok číslo dvě, a to zvěčnit repertoár onoho vystoupení na vzpomínkovém albu, na kterém najdete právě songy z let 1999 až 2001, znovu nahrané a v některých případech i konečně řádně otextované.

A tak vznikla zvrhlá reminiscence, plná černého humoru a grindových sypanic, která ponese název "Retrorgy" a vaše útroby vám pořádně protáhne už v polovině prosince!

Na tento kousek se samozřejmě podíváme blíže v rámci našeho obvyklého zpravodajství (startujícího stínovým podpisem smlouvy), takže zůstaňte na příjmu!

Prohlédněte si celou galerii zde!

Enjoy!