Vážení přátelé, na MetalGate e-shop je v plném proudu naše tématická listopadová akce "November Doom" a my si představíme další novinky, o které jsme v jejím rámci obohatili náš katalog:

Jako první se podíváme k našim severním sousedům, odkud pocházejí Doomster Reich, servírující těžkotonážní psychedelic doom. V našem katalogu nyní najdete jejich aktuální loňskou studiovku "Drug Magick", která, co se celkové atmosféry týče, dává vzpomenout na samé začátky doom metalu, ovšem pod vlivem koňské dávky halucinogenů. Zkrátka, tohle retro na tripu můžeme jen doporučit!


Atmosféru s velkým "A" najdete vrchovatě i na zatím posledním řadovém počinu "Downstream" ruského projektu Goatpsalm. V jádru doomová deska, ve které se ovšem zcela nenásilně prolínají četné žánrové přesahy do blacku, ambientu či východoevropského folku. K tomu přičtěte mistrné aranže jednotlivých kompozic a výsledkem je černočerný mystický zážitek, který by vám neměl uniknout!


Náš dnešní triptych pak uzavírá australský sólo projekt Mekigah, od kterého vám nyní nabízíme hned dva počiny, a to aktuální "Autexousious" a jeho předchůdce "Lítost". Na obou albech najdete syrovou kombinaci blacku, doomu, ambientu, ale i noisu, která, spolu s manickými a abstraktními texty, vytváří zvukomalby odněkud z děsivých hlubin totální entropie. Kdo si na toto akustické šílenství troufne, nebude litovat!

Pro kompletní nabídku doomového listopadu zamiřte na MetalGate e-shop!

Enjoy!