Vážení přátelé, kromě klasických novinek pro vás na MetalGate e-shop nově připravujeme i několik tématických akcí, v rámci kterých vám vždy přineseme speciální nabídku titulů. Vzhledem k tomu, že tu máme Dušičky a ponurý podzim obecně, je naší premiérovou akcí "November Doom", tedy listopad věnovaný doom metalu v jeho různých podobách!

V rámci této akce jsme naši stávající nabídku doomových titulů rozšířili o řadu novinek, které si postupně představíme:

Začínáme na domácí scéně, kde letos vyšli dva zásadní počiny. Tím prvním je "Epigrammata" od doomových existencialistů Et Moriemur - album, které sklízí oslavné recenze coby doom metalový skvost, který se zároveň nebojí přesahovat hranice svého subžánru. Pokud jste ještě neměli tu čest, rozhodně doporučujeme!

Krom alba jako takového v našem katalogu najdete i triko Epigrammata, dále hrneček s kapelním logem, a aby toho nebylo málo, rovněž jsme doplnili stavy u předcházející desky "Ex Nihilo In Nihilum", kterou vám tak nyní můžeme nabídnout jak na CD, tak na vinylu, a to hned ve dvou různých barevných provedeních.


Druhým letošním klíčovým počin domácího doomu, je novinka "Hlubiny" od doom-blackových Self-hatred. Ani zde recenze nešetří chválou na kompoziční vyspělost, instrumentální provedení a zvláště pak na celkový emocionální náboj. Dále jsme rovněž doplnili stavy u předchozího, neméně vynikajícího, debutového počinu "Theia". Taktéž nelze než doporučit!


Závěr naší úvodní trojice tvoří americký zádušní kult Encoffination, který čerpá svou inspiraci z doom a death metalu raných 90. let. V našem katalogu nyní najdete letos vydaný speciální počin "Necros Obscuritas", což je kompendium obsahující raritní a dosud nevydané skladby. Zkrátka ten pravý artikl pro všechny true sběratele!

Pro kompletní nabídku doomového listopadu zamiřte na MetalGate e-shop!