Vážení přátelé, možná si vzpomenete, že koncem loňského roku jsme vyhlásili iniciativu DESET LET = DESET DESEK, jinými slovy záměr vydat k našemu letošnímu desetiletému výročí hned deset titulů. Nyní bychom vás rádi informovali, jak to vypadá stran této záležitosti:

S radostí můžeme konstatovat, že chybí už jen jeden jediný titul k plné obsazenosti našeho jubilejního edičního plánu! A jak vidno, o zajímavé tituly nebude nouze.

Po vydání nových desek od Tortharry a DÆRRWIN, na vás tento měsíc vypustíme "Dreadful Reflection" od Awrizis, duben pak bude patřit novince od InnerSphere, a v květnu se těšte na nové dějství válečného běsnění v režii Antigod. V létě pak jistě potěšíme ty, kteří by rádi měli "Sinister Species" od Tortharry na vinylu, a s jednou specialitou přijdou i Postcards From Arkham.

Druhá polovina roku nebude o nic méně našlapaná, jelikož budeme mít to potěšení vydat splitko DROM a Blues For The Redsun, tedy zlatého fondu české metalové alternativy, dále novou fošnu NAHUM, a o slovo se přihlásí i legendární Isacaarum, kteří se letos takříkajíc vrátili mezi živé.

No a k vánocům pro vás chystáme dvě překvapení knižního rázu.

Tak se těšte!