Vážení přátelé, dnes si dáme pauzu v oblasti čistě hudební a zabrousíme do oblasti literární. Je tady totiž další díl našeho zpravodajství stran chystaného druhého dílu sondy do historie české metalové scény, tedy "Knihy kovu".

Tradiční součástí zpravodajství je samozřejmě společenská rubrika, takže dnes vám přinášíme několik momentek z podpisu smlouvy na druhý díl mezi námi a autorem. Tím je, jak už jsme ostatně avizovali dříve, opět Václav Votruba.

Pokud se orientujete na domácí scéně, nebe jste sledovali naše zpravodajství k prvnímu dílu, jistě víte o koho se jedná. Pokud ne, zde je malé opáčko. Vašek Votruba působí dlouhodobě jako novinář, hudební publicista (mimo jiné zakládal úspěšný hudební zin Metal Forever & Metal Man), a taktéž jako aktivní muzikant působící hned ve třech metalových kapelách (After Rain, Dark Angels, The River Of Lost Souls). Jeho aktivity jsou tedy skutečně rozsáhlé a ani během onoho roku od vydání prvního dílu "Knihy kovu" rozhodně nezahálel. 

Kromě příprav druhého dílu, rozšířil Vašek v oblasti literární své portfolio o další beletrické dílo jménem "Šumavský děs", které zpracovává děsivé příběhy z historie českokrumlovského regionu. V oblasti hudební pak vyprodukoval se svými kapelami dvě další alba (pátou studiovku Dark Angels "Venomous Embrace" a debut The River Of Lost Souls "The Midnight Album") a zároveň začal chystat své první sólové EP "Miles". Inu, renesanční člověk. 

Podívejte se na zbytek fotek z podpisu zde.

Enjoy a více zase příště!