Vzhledem k tomu, že diskografie domácí death metalové stálice Tortharry je celkem rozsáhlá, nebudeme zdržovat a představíme si další kousek, který najdete v kompletní reedici "25 let mezi nebem a peklem".

Tím je šesté studiové album "Round Table of Suicide", které vyšlo v roce 2008 na CD pod hlavičkou Noisehead Records. Byla to druhá deska v nové sestavě, což znamená, že kapela byla v té době už daleko lépe sehraná a výsledek tedy dopadl lépe než "Reborn".

Opět se nahrávalo ve studiu Shaark v Bzenci a díky již solidní znalosti místního okolí, to mohli Torharry během natáčení řádně rozjet. Takže došlo na takové eskapády jako Pantherovo pravidelné usínání v baru Four Roses, což v pátém případě vedlo obsluhu k otázce zda-li si pán dá opět dvojitou vodku a polštářek; nebo útěk z hospody bez placení; či hraní bowlingu v opilosti, kdy při Mácově hodu skončila koule ve zdi za ním, zatímco Danovi Pavlíkovi (kytara, zpěv) se podařilo při hodu zakopnout, spadnout, ale zároveň skórovat strike bez přešlapu. Zkrátka, nahrávalo se v naprosté pohodě :-)

Tracklist "Round Table of Suicide" obsahuje 12 songů plus intro a jak je již v rámci naší prezentace zvykem, jednu z nich si dáme jako ukázku - konkrétně 6. skladbu 6. alba, "Case 6":

 

Za zmínku ovšem stojí i další skladba "Case 7", jelikož k této byl natočen klip:

 

Enjoy a více zase příště!

"25 let mezi nebem a peklem" vychází v limitované edici 300 kusů 17.12.2016 u MetalGate Records!