Vážení přátelé, další díl našeho zpravodajství stran připravované nové koncepční desky "Cygnus Oddyssey" pražského dark progressive experimental metalového projektu Demimonde je tady!

Dnes pokračujeme v prezentaci vizuální stránky alba a jak jsme slíbili, máme tu pro vás ukázku komiksu, který dle kapelního scénáře nakreslil Adam "Eidy" Pelda. Jak se vám líbí?

Pokud jste četli aktuální tiskovou zprávu k "Cygnus Oddyssey" (tuto najdete zde), pak si jistě vzpomínáte na zmínku, že komiks tvoří integrální součást alba, což znamená, že je provázán z jednotlivými skladbami. Každý song má totiž svůj vlastní symbol a během pročítání komiksu právě na tyto narazíte, díky čemuž budete vědět, k jaké části děje se vztahuje jaká skladba

Společně tak komiks a skladby vyprávějí nosný příběh desky, který navazuje na předchozí album "Mutant Star" a jehož zápletku tvoří putování těch, kteří přežili zkázu svého světa, k souhvězdí Cygnus ve snaze najít nový domovský svět a nový začátek. Zkrátka pořádné sci-fi.

Vydání "Cygnus Oddyssey" se rapidně blíží. Již příští týden si ho budete moci pořídit exkluzivně na 21. ročníku festivalu Brutal Assault a od 15.8. pak odstartuje distribuce na MetalGate e-shop!

Enjoy!