Vážení přátelé, je to tady! Dnes oficiálně vychází nové album "Simple" domácí metal-soulové stálice Six Degrees Of Separation jakožto šestipanelový digipak! Kdo byl na MGCDF 2016, tak ten už ho určitě má. Kdo ne, tak ten zamíří na MetalGate e-shop.

Metal-soulová stálice od Luhačovic s nezaměnitelným hitovým rukopisem letos slaví neuvěřitelných 20 let existence, což je při pohledu na mladistvé gesichty členů kapely výkon hodný uznalé obamovské reakce známé ve světě memů jako „not bad“. Zvláště když vezmeme v úvahu stále zajímavé a perpetuální aktivity této melodické grupy pracující se silnými kytarovými motivy, zajímavými zvuky, sóly a refrény, které umocňuje nezaměnitelný vokál nerdovské verze slayeřího Toma Arayi, „Doktora“ Radka Zábojníka.

Jednoduchý název alba „Simple“ odráží grácii, s kterou SIX DEGREES OF SEPARATION, dnes již po všech stránkách (zdaleka ne jen hudebně) sehraná parta, zvládá sypat nové, silné songy a u toho si držet rukopis, jež prozrazuje zálibu jednotlivých členů v kytarové muzice ve všech jejích podobách. Desetiskladbová sbírka byla pořízena tradičně ve studiu Šopa pod taktovkou věhlasného Stáni Valáška.  

„Simple“ je výrazná, krásně znějící nahrávka od kapely, která velmi dobře ví, co chce, nevyhýbá se metalovým ani rockovějším vlivům a navzdory místy až progrockovému hávu stále drží prapor na špici peletonu v oboru chytlavých skladeb s hitovým nábojem. Chcete-li se o kvalitách současných SIX DEGREES OF SEPARATION přesvědčit sami, omrkněte videoklip ke skladbě „Fury“. Třeba na YouTube! 

 

 

Kompletní tiskovou zprávu najdete zde.

Objednávejte na MetalGate e-shop!