Druhé studiové album "Wareligion" havířovské thrash-death metalové marškumpanie ANTIGOD je oficiálně venku jakožto šestipanelový digipak s opravdu stylovým bonusem ve formě kapelního pivního tácku! Objednávejte na MetalGate e-shop nebo stahujte na Metal OnLine.

Shellshock! U nás slavíme 17. listopad, nicméně ve zbytku západního světa jedenáctý měsíc rezonuje s úplně jiným svátkem – dnem válečných veteránů. Každý rok ulice zaplaví tichá armáda vlčích máků v klopách jako upomínka na všechny zesnulé, ale i zmrzačené mladé muže, kteří se stali oběťmi zákopů první světové války. Právě ta je tématem nové desky thrash-death metalové houfnice ANTIGOD ze severní Moravy, jejíž novou sestavu zdobí válečný veterán Chymus, jinak známý svým angažmá v dnes již bohužel neexistující partě chlíváků ISACAARUM.

Nová deska "Wareligion" spojuje vše, co máte rádi na ANTIGOD, tedy zabijácká kombinace thrash a death metalu s prvoligovým zvukem a produkcí studia Šopa, s nadhledem a šarmem, který vám určitě chyběl právě po skonu ISACAARUM. "Wareligion" se rozlézá po těle jako yperit a můžete vzít jed na to, že na západní frontě klid rozhodně není. Desku tvoří třináct vypalovaček ve stylu starého thrashe říznutého trochou smrtícího kovu s mezihrami evokující válečné pochody. Po lyrické stránce pak Chymus zúčtovává s psychologickými rozměry války i jejími zhoubnými následky. Již nikdy žádný Verdun! O grafickou podobu alba se postaral Jaromír "Deather" Bezruč známý svou prací pro mnoho kapel, například včetně věhlasných VITAL REMAINS.

Tiskovou zprávu najdete zde

CD objednávejte na MetalGate e-shop, digitální vezi pak na Metal OnLine!