Když máme ten pátek 13., tak si dáme další porci válečných hrůz, což znamená, že pokračujeme v prezentaci grafického ztvárnění připravované nové desky "Wareligion" havířovské thrash-death metalové marškumpanie ANTIGOD!

Přinášíme vám tedy druhou mozaiku z motivů, jejichž autorem je Jaromír "Deather" Bezruč, které budou zdobit digipak "Wareligion".

"Kamaráde, já tě nechtěl zabít. Kdybys sem skočil ještě jednou, neudělal bych to, kdybys i ty byl rozumný. Ale před tím jsi mi byl jenom myšlenkou, kombinací, která žila v mém mozku a vyvolala rozhodnutí; tu kombinaci jsem ubodal. Teď teprve vidím, žes člověk jako já. Myslil jsem na tvé ruční granáty, na tvůj bajonet a na tvé zbraně; teď vidím tvou ženu a tvůj obličej a to, co máme společného. Odpusť mi, kamaráde! Vidíme to vždycky příliš pozdě. Proč se nám stále znova neříká, že jste právě takoví ubozí chlapíci, jako jsme my, že vaše matky se o vás strachují právě tak jako naše a že máme stejný strach před smrtí a stejné umírání a stejnou bolest. Odpusť mi, kamaráde, jak jsi mohl být mým nepřítelem!" (Erich Maria Remarque, Na západní frontě klid)

Tak ať se vám líbí a více zase příště!

Více informací o albu najdete v aktuální tiskové zprávě.

Předobjednejte si "Wareligion" na MetalGate e-shop!