Vzhůru do tance! Třetí studiové album "Drowner's Dance" pražského cyber metalového komanda MINORITY SOUND oficiálně vychází ve formátu digipak. Objednávejte na MetalGate e-shop nebo stahujte na Metal OnLine!

Proč si neužít poslední párty, když svět už pomalu končí? Kluci z protřelé cyber metalové skvadry MINORTIY SOUND nevidí svět v růžových barvách, naopak, jejich dřívější chromovaná vize na novém albu "Drowner’s Dance" ještě notně zkorodovala. Loď se potápí, první utíkají krysy, ale kapitán – pán tvorstva – stále pyšně točí kormidlem, aniž by mu docházelo, že s blížící se bouří prostě nemůže zápasit. MINORITY SOUND si drží svou skočnou, energickou a skrz na skrz metalovou tvář. Elektronika v jejich podání je spíš hračkou, s níž těžkotonážníci z Prahy zachází jako buldok s kostí – dovádějí s ní a hryžou do ní čelistmi o síle desetiválcového motoru. Apokalyptická tancovačka je na světě a tentokrát klade ještě větší důraz na orchestrální pasáže než kdy dříve. Ale nebojte, rudé maso prorostlé syntetickými vlákny stále zůstává!

"Drowner’s Dance" je třetím plnohodnotným zářezem na pažbě MINORITY SOUND. O následovníka alba "The Explorer" se postaralo domovské studio MetalGate v produkci kapelníka ASCENDANCY Libora Kukuly. Mix a mastering opět zvládl kanadský producent Rom di Prisco, odpovědný i za mnoho skvělých soundtracků k počítačovým hrám, například k Unreal Tournament III nebo závodní sérii Need for Speed. O řádně hydratovaný obal alba se postaral Phillip Budka.

Tiskovou zprávu najdete zde

CD objednávejte na MetalGate e-shop, digitální vezi pak na Metal OnLine!