Čekání je u konce. Nový singl a zároveň videoklip "Aeon Echoes" z připravované druhé studiové desky "ÆØN5" post-rockového projektu POSTCARDS FROM ARKHAM je tady! Alenku v říši divů od Lewise Carrolla jistě budete znát, nicméně v podání POSTCARDS FROM ARKHAM vede pověstná králičí nora na opravdu podivná místa.

Konkrétně do pohádkového světa prodchnutého estetikou Tima Burtona a univerzálním chaosem H. P. Lovecrafta. A bude jen na vás zda-li v této prázdnotě smyslu a významu zmizíte navždy, či zda-li máte natolik otevřenou mysl, že dokážete uvidět věci v jiném, klidně i diametrálně odlišném, světle.

Více z děje "Aeon Echoes" prozrazovat rozhodně nebudeme. Taktéž jeho význam necháme na představivosti každého z vás. Tak enjoy!

 

 

No a pokud se vám "Aeon Echoes" zalíbil, tak vzhůru na MetalGate e-shop, kde na vás čeká možnost předobjednávky alba "ÆØN5" a to hned ve dvou edicích.

Standardní edice obsahuje album jako takové ve formátu bohatě ilustrovaného digibooku, ovšem ta speciální přidává k desce unikátní bonusy a to konkrétně opravdovou pohlednici z Arkhamu, stylové kytarové trsátko, ale hlavně zakonzervované a jednoznačně poživatelné chapadlo ve vlastní šťávěimport přímo z R’lyehu od samotného Cthulhu!

Více informací o "Aeon Echoes" najdete v aktuální tiskové zprávě, která je k dispozici zde.