Vážení přátelé, doufáme, že jste připraveni na poctivou porci thrash-deathmetalové řezničiny, jelikož právě dnes oficiálně vychází nové album "Messtery" havířovské úderky ANTIGOD, a to ve formátu digipack! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, je tady třetí díl našeho zpravodajství stran chystané nové desky "Messtery" havířovské thrash-deathmetalové úderky ANTIGOD, a s ním to, na co jistě čekáte, tedy hudební ukázka!

Vážení přátelé, vítejte u druhého dílu našeho zpravodajství stran chystané nové desky "Messtery" havířovské thrash-deathmetalové úderky ANTIGOD. Dnes se podíváme především na její výtvarné zpracování!

Vážení přátelé, je tady první vlaštovka z našeho letošního edičního plánu! Začínáme na hudební frontě, kde společně načneme novou kapitolu havířovské thrash-deathmetalové úderky ANTIGOD. Nová sestava, nová energie a především nová deska "Messtery" s třináctkou skladeb poctivého nářezu, který fanoušky rozhodně nezklame.

Vážení přátelé, vánoční svátky jsou za námi (a my doufáme, že jste je přežili bez úhony), konec roku před námi, a my bychom vám tak především rádi poděkovali za vaši neutuchající podporu a popřáli jen to nejlepší v roce nadcházejícím!

Vážení přátelé, v nedávno vydaném třetím díle blackmetalové ságy "Kult nikdy nezemře" nám čertužel zaúřadoval příslovečný tiskařský šotek, díky čemuž je závěr 18. kapitoly nekompletní. Konkrétně chybí věta a půl. Za toto technické nedopatření se velice omlouváme a zde je chybějící část textu: