Vážení přátelé, minulý týden přišlo na svět nejnovější album "Trpte" jihočeského blackmetalového triumvirátu NĀV, a tudíž se vám opět hlásí naše "talks" série s aktuálním dílem věnovaným právě této desce a jejím autorům. Přejeme příjemné počtení!

Vážení přátelé a zvláště pak příznivci černého kovu, dnes oficiálně vychází, ve spolupráci s vydavatelstvím Naše desky, třetí studiový opus "Trpte" jihočeského blackmetalového triumvirátu NĀV, a to ve formátech CD, vinyl a MC! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, oficiální vydání nového opusu „Trpte“ jihočeského blackmetalového triumvirátu NĀV nás čeká už příští týden, což znamená, že i naše zpravodajství brzy dospěje ke svému závěru. Než se ale tak stane, nabídneme vám ještě druhou ukázku nového materiálu!

Vážení přátelé, je tady třetí díl našeho zpravodajství stran chystaného nového opusu "Trpte" jihočeského blackmetalového triumvirátu NĀV, a jelikož se nám vydání nezadržitelně blíží, je na pořadu dne první ukázka nového materiálu!

Vážení přátelé, vítejte u druhého dílu našeho zpravodajství stran chystaného nového opusu "Trpte" jihočeského blackmetalového triumvirátu NĀV. Dnes si přiblížíme výtvarné pojetí nové desky.

Vážení přátelé, již koncem října se dočkáte dalšího titulu z edičního plánu našeho vydavatelství pro letošní rok, tentokráte ovšem na hudební frontě. Se svým třetím studiovým opusem totiž přichází jihočeský blackmetalový triumvirát NĀV!