MetalGate Records News

Další díl našeho zpravodajství stran chystané nové desky "Visions" českobudějovické melodic black metalové smečky Desire for Sorrow je tady! Jak jsme slíbili minule, dnes se podíváme na výtvarnou stránku alba, takže vám představujeme jeho přebal z dílny studia All4band.com:

Vážení přátelé, jedno album už máme venku, a další se blíží do finiše. Dnes tedy popojedeme v našem zpravodajství stran chystané nové desky "Visions" českobudějovické melodic black metalové smečky Desire for Sorrow, které vás čeká začátkem května!

Vážení přátelé, den D pro nové album "Illud Tempus" industrial metalového důlního konsorcia War For War je tady, jelikož tento klenot zemských hlubin právě vychází! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Dobrý večer přátelé, je tady další díl našeho lovecraftovského příběhu nového alba "MANTA" domácího post-rockového projektu Postcards from Arkham. Ovšem pokud jste byli stejně jako my zvědaví na to, jaké nové skutečnosti vyvstaly po výpravě Rogera J. Greevese do Kingsportu, zůstáváte spolu s námi v nevědomosti...

Těšíte se na nové album Desire for Sorrow "Visions"? My rozhodně ano a tématika desky, na kterou se podíváme v dnešním díle našeho zpravodajství stran tohoto titulu, nám k tomu dává další důvod.

Vážení přátelé, opět je na čase pokročit v našem lovecraftovském příběhu, který se vztahuje k chystané nové desce "MANTA" domácího post-rockového projektu Postcards from Arkham!